By radować się kobiecością do późnych lat

Każda z pań, już od dziecięcych lat, pragnie idealnie wyglądać. Można zauważyć to na podstawie zachowań kilkuletnich dziewczynek, które pragną stać się jak mamy: przymierzają mamine szpilki, malują się pomadkami, przykładają do siebie wydobyte z szafy mamy spódnice.

Potem staje się to jeszcze bardziej widoczne: w czasie dojrzewania dziewczyny zaczynają interesować się ubraniami, naprawdę się malują, chodzą regularnie do fryzjera itp.. Wiek dojrzały to szczyt zachowań, jakie kojarzone są z troszczeniem się o wygląd: zabiegi upiększające, kremy z elastyną, odejmujące lat uczesania i o wiele więcej. Jednakże w czasie tej pogoni za urodą twarzy, włosów oraz figury, kobiety zapominają o zatroszczeniu się o sedno kobiecości.
słońce

Autor: Salvequick
Źródło: Salvequick

W naszym nieco staroświeckim kraju o pewnych kwestiach po prostu się nie mówi – nikt, a konkretnie żadna z kobiet publicznie nie chwali się, iż kupiła sobie nowe piersi albo poddała liposukcji – to nadal pozostaje w sferze niedomówień. Jednakże mimo iż o tym nikt nie mówi, sporo kobiet korzysta z zabiegów, jakie jeszcze niedawno były abstrakcją – kobiety te, świadomie troszczące się o swoją kobiecość, oddają się nowatorskiemu zabiegowi, którym jest operacja plastyczna pochwy (). Co to jest? Wydawać się może – w jakim celu operować coś, czego nie widać? Okazuje się, iż istnieje mnóstwo powodów. Operacja plastyczna pochwy znacznie poprawia estetykę tego narządu – pochwa może nosić ślady po przebytych porodach albo chorobach.

Zaciekawił Cię nagłówek tego artykułu? Koniecznie sprawdź link, tam znajdują się jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę warto je przeczytać.

Zabieg czyni możliwym powrót do stanu sprzed wielu lat – pochwa stanie się na powrót jędrna, co ma ogromny wpływ na poziom satysfakcji ze sfery seksualnej. Najczęściej ta operacja pozwala na poczucie się znowu pełnowartościową kobietą, dodaje paniom pewności w siebie. Tutaj więcej: ginekologia estetyczna.

Ginekologia estetyczna oferuje szereg zróżnicowanych terapii, dopasowanych do oczekiwań kobiet w każdym wieku, po wszelkich chorobach, porodach i tak dalej. Ta stosunkowo młoda gałąź medycyny rozrasta się bardzo szybko, pozyskując rzesze usatysfakcjonowanych klientek.

Szeroko rozumiana ginekologia estetyczna to zabiegi wzmacniające jędrność pochwy, rozjaśniające przebarwienia, napinające tkanki, albo odmładzające okolicę intymną. Warto pamiętać, iż najprawdziwsza kobiecość to nie tylko zadbana skóra i lśniące włosy.