Gdzie zorganizować urodziny dla pociechy w Warszawie?

Dzieci uwielbiają urodziny – w odróżnieniu od dorosłych, których smuci jeszcze jedna zmarszczka na czole. Najmłodsi nie mogą doczekać się zabawy z rówieśnikami, wspaniałych podarunków oraz zdmuchiwania świeczek na torcie, który naturalnie powinien być nadzwyczaj kolorowy. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zaaranżować urodziny dla dzieci, Warszawa proponuje wiele miejsc, w których można przygotować niezapomniane przyjęcie. Co można wybrać?

urodziny

Autor: Cheerful Givers
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z wyjątkowo popularnych miejsc są sale zabaw. W takim miejscu dzieciaki w różnym wieku mogą wyhulać się, wyhasać oraz zmęczyć aż do utraty tchu. Zabawy w piłeczkach, zjeżdżalnie, drabinki – to to, o czym marzą kilkuletni imprezowicze. Ich bezpieczeństwa pilnują animatorzy, jednak dorośli również mogą nadzorować swoje pociechy, aby potem zabrać je na smakowity urodzinowy tort kurs dekorowania tortów zrobiony specjalnie dla solenizanta.

Jeżeli już niejednokrotnie wykorzystaliśmy pomysł z salą zabaw, dobrze jest wypróbować coś nowego. Małym odkrywcom z pewnością spodobają się wyzwania czekające na nich w muzeum czy w galerii. Można przygotować specjalne zadania, posłuchać interesujących opowiastek albo nawet zrobić własne dzieło – opcji jest naprawdę wiele, wszystko zależy od chęci rodziców i możliwości organizatorów. Zamknięte przestrzenie można też zamienić na imprezę pod gołym niebem, m.in. piknik w parku. W tym przypadku sprawdzą się rozmaite zabawy ruchowe – od zwykłego berka po podchody lub rzucanie frisbee.

Dobrze jest pomyśleć o małych przekąskach, którymi będą mogły posilić się maluchy. Jeżeli zapowiada się naprawdę upalny dzień, trzeba schować przyrządzone jedzenie do turystycznej lodówki, aby bezpiecznie przetrwało przez wiele godzin zabaw. Ponadto świetnym pomysłem są urodziny w ogrodzie zoologicznym. Można nie tylko podglądać życie

urodziny

Autor: www.sweet-home.pl
Źródło: www.sweet-home.pl

zwierząt, lecz również zorganizować atrakcyjne konkursy czy razem nakarmić ulubieńców solenizanta. Powinniśmy ustalić wszystkie aspekty z organizatorem, który przygotowuje imprezę.

Wybierzmy miejsce, które spodoba się naszemu dziecku, a na pewno spędzi wyjątkowe chwile w towarzystwie swoich najbliższych. Zadbajmy o miłą atmosferę, fajne atrakcje oraz smakowite przekąski – przecież to urodziny naszej pociechy, więc warto jest dołożyć wszystkich starań, by była szczęśliwa.