Jeżeli w naszym związku nie najlepiej się sprawy mają, to powinniśmy zapisać się na terapię dla par

Dziś wszyscy żyją prędko i w sposób mocno egoistyczny, wobec tego też nie mają sił do naprawiania relacji.
Nadeszły takie czasy, że prościej bywa skończyć związek oraz poszukiwać czegoś innego, aniżeli chcieć rozwiązywać problemy.

Chłopak przy komputerze

Autor: LibreCon Bilbao
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie są po prostu egoistami, którzy stawiają swe potrzeby nad potrzeby innych. Stąd bierze się ogólna niechęć do znajdywania złotego środka. Na to nakłada się szybkie życie, które powoduje, że pary rzadko spędzają ze sobą czas. I tak zwykle zaczyna się każdy kryzys. Od nas zależy, jak to się wszystko skończy. Możemy odpuścić i każdy pójdzie w inną stronę lub możemy walczyć o starą miłość. Warto podjąć wyzwanie oraz zapisać się na terapię. Tam pod czujnym okiem psychologa będziemy mogli powiedzieć, co leży nam na sercu. Jednak będziemy musieli wysłuchać również racji drugiej strony. Terapeuta zadba o to, aby podczas spotkania nie było krzyków i agresji. Jako ktoś z zewnątrz będzie mógł mieć obiektywne spojrzenie na sprawę i jego komentarze zwykle będą trafiać w same sedno. Terapia może trwać długie miesiące i należy zdawać sobie z tego sprawę. Musimy dać sobie czas. Zbliżenie może tworzyć się w bólach, ale warto będzie podjąć ten wysiłek, szczególnie jeśli mamy dzieci i nie chcemy rozbijać rodziny.

ekscytujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, to bez wahania kliknij tu, gdyż naprawdę warto zobaczyć tutaj (http://www.e-herbata.pl/herbaty-kwitnace-c-25.html) inne podobne materiały.

Pamiętajmy, by na sesjach być szczerym, ale wypowiadać się z szacunkiem.

Powinniśmy dać również możliwość drugiej stronie, by odpowiedziała na nasze zarzuty. Tak rodzi się dialog, który jest fundamentem każdego trwałego związku. Może nauczymy się kłócić konstruktywnie.