Kto mógłby stosować Mediderm krem i ile on kosztuje?

Jest to długotrwale nawilżający i natłuszczający krem, który tworzy ochronną barierę regulującą zawartość wody nawet w niezwykle głębokich warstwach naskórka.
Mediderm krem może nadawać skórze znaczną gibkość i miękkość.

mediderm krem

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Likwiduje także nadmierne łuszczenie się skóry oraz jej pękanie. Mediderm krem działa kojąco przy pieczeniu skóry oraz świądzie łagodząc podrażnienia. Na długi czas także chroni przed wpływem czynników drażniących. Mediderm krem nie powoduje takiego uczucia jak przetłuszczanie i dzięki temu nie brudzi pościeli i odzieży. Taki krem jest wskazany dla osób cierpiących na egzemę, łuszczycę i atopowe zakażenie skóry. Mediderm krem jest to specjalny emolient stworzony do pielęgnowania zmienionej chorobowo skóry w przebiegu egzemy. Mediderm krem nie posiada parabenów oraz mieszanek zapachowych a także barwników. Może on być stosowany u dorosłych i u dzieciaków od 1 mies. życia. Krem przebadany jest dermatologicznie oraz mikrobiologicznie.
Mediderm krem należy używać na oczyszczoną i osuszoną skórę. Czynność smarowania powtarzać trzeba w miarę zapotrzebowań. Najlepsze efekty moglibyśmy otrzymać stosując krem bezpośrednio po kąpieli. Taki krem należy nakładać oraz delikatnie wklepywać na zmienione miejsca po umyciu i delikatnym osuszeniu skóry. Krem rozprowadzać trzeba zgodnie z kierunkiem rośnięcia włosów. Krem można stosować na całym ciele tak wielokrotnie, jak jest to potrzebne. Idealne wyniki możemy otrzymać po regularnym, wielokrotnym oraz obfitym użytkowaniu. Trzeba podkreślić to, że Mediderm krem może być używany do każdego typu skóry.

Nie czekaj dłużej – kliknij tu – przeczytasz tam uwagi spod linku odnoszące się do tej tematyki, one także na pewno bardzo Cię zaciekawią.

Cena kremu na serwisach internetowych wynosi około 20 zł.

Należy pamiętać o tym, że stosując Mediderm krem nie musimy zwracać uwagi na długość jego stosowania. Jego opakowanie to 500g. W jego składzie znajdziemy: Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol i Paraffinum Liquidum.