Ładne i zdrowe zęby powinny być ważne dla niejednego Polaka niezależnie od tego, ile ma lat i gdzie mieszka

Jak wskazują statystyki — wciąż istnieją ludzie, którzy nie czyszczą zębów. Jest XXI wiek. Czas to już zmienić.
Trudno wyobrazić sobie, ale nawet w dzisiejszych czasach jakiś procent ludzi nie czyści zębów regularnie i ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Zdarzają się tacy, którzy nigdy nie zawitali do dentysty. Te informacje mogą zaszokować, ale to prawda. U dużej części rodaków zakorzenił się jakiś dziwny strach przed dentystami. Faktem jest, że w czasach socjalizmu zazwyczaj wyrywali oni bez znieczulenia, a jakość usług była fatalna, ale te czasy już jakiś czas temu odeszły do lamusa. Jednak legenda jest wciąż żywa i dużo osób boi się stomatologa bardziej niż diabeł święconej wody. A przecież przyjeżdżają do nas Niemcy i Brytyjczycy, aby leczyć ubytki, gdyż nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale znacznie tańsze. Przez to trzeba przełamać się i zapisać na wizytę. Dentysta założy nam kartę i dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale również dziąsła czy język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszystkie pytania.

Chcesz czytać dalej wciągającą treść? Więc nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj poznawanie (http://www.hjl-partner.pl/) na kolejnej stronie.

Warto iść do prywatnego gabinetu, gdyż będziemy pewni, że cały sprzęt jest nowy, a stomatolog jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami powiązanymi ze stomatologią. Jeśli spodoba nam się jego podejście do pracy oraz ludzi, to można zabrać do niego na kontrolę też nasze szkraby.

Musimy uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u dentysty nie są niczym strasznym. Musimy kontrolować stan swych zębów co najmniej raz na sześć miesięcy.