Laleczki, jakie oczarowały w szybkim czasie serduszko niejednego dziecka.

Monster High to amerykańska partia lalek, jaka została oficjalnie opublikowana w 2010 roku. Postacie są inspirowane filmowymi stworami i ogólną fantastyką grozy jak również mroku.

Obejmuje nie tylko lalki, ale też pluszowe zabawki, akcesoria wszelkiego gatunku oraz elektronikę.
sklep - zbliżenie

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Niżej przedstawimy nieco najbardziej ważkich postaci, występujących w filmach a także grach komputerowych. Początkowa z nich to monster high operetta – córa upiora z opery. Lubi słuchać muzyki tudzież śpiewać. Monster high operetta ma osobiste studio nagrań, które jest pod katakumbami.

Zaciekawił Cię taki tekst? Kliknij i sprawdź koniecznie koniecznie, tu jest coś, co najprawdopodobniej też Ci się spodoba.

Następną jest monster high spectra – widmo. Potajemnie prowadzi rubrykę plotkarską w czasopiśmie CERBEREK – nie przegap venus monster high.

Monster high spectra uwielbia fioletowy odcień – stąd jej zabarwienie skóry, a jej zwierzątko zwie się Rhuen. Kolejną lalką jest monster high venus M. – córka potwora roślinnego. Jest pasjonatką środowiska, a pyłek jaki sporządza przekonuje innych do jej racji. Monster High venus M. nosi kontrastowe i przebojowe ubrania i kocha odcień zielony. Ostatnią figurą jest monster high Strach- tzw. lalka woodoo. Ta natomiast umie wywrzeć wpływ na przeczucia innych ludzi, o ile trzyma w dłoniach przedmiot należący do tej osoby. Z czułości do tych wszystkich lalek powstał film: Monster High Strach kamera akcja w 2014 roku. W filmie tym biorą udział wszystkie z ulubienic młodych dziewczynek – monster high operetta.

Monster High strach kamera akcja trwa 80 min i jest filmem w pełni przeznaczony dla pociech.
Chcąc zapewnić dziecku ilość rechotu i zabawy warto włączyć mu taki film.