Po co sięgnąć, jeżeli nasze oczy są suche i przemęczone ciągłym patrzeniem w ekran komputera?

Dziś niemało ludzi ma takową pracę, że musi siedzieć przy komputerze. A to dla naszych oczu korzystne nie jest. Po jakimś czasie nas pieką, są czerwone lub łzawią.

cationorm

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Należy się jakoś ratować, bo przecież należącej do nas roboty żadna osoba za nas nie zrobi, ale na szczęście w dzisiejszych czasach są już na to metody.
Jednym z tego typu sposobów są przystępne w aptece kropelki do oczu pod nazwą Cationorm. Są to tak zwane sztuczne łzy, które nawilżają Twoje oczy oraz tym samym uśmierzają symptomy zespołu suchego oka. Cationorm stosujemy gdy oczy nas pieką, swędzą czy kłują. Cationorm stosujemy po 1 kropli do każdego oka nawet 4 razy dziennie.

Podoba Ci się tego rodzaju materiał? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna (www.sklep.labempire.com.pl/pipetory-i-akcesoria,2,12294) również bez wątpienia wpadnie Ci w oko.

Te krople pomogą przy zmęczonych zmysłach wzroku długookresowym siedzeniem przed komputerem. I co najbardziej ważne Cationorm można używać wespół ze wszystkimi rodzajami szkiełek kontaktowych.

Należy pamiętać, żeby stosować kropelki Cationorm bardzo ostrożnie. Przed użyciem kropli trzeba oczywiście przemyć ręce. Należy pamiętać, żeby nie dotykać palcami buteleczki, w jakiej są kropelki Cationorm. Nie wolno kropelek Cationorm używać dłużej niżeli 3 miesiące po otwarciu butelki, gdyż może to grozić zakażeniem. Krople Cationorm mogą mieć także działanie niepożądane, jednak są to wyłącznie nieznaczne dolegliwości. Kiedy używa się odmienne kropelki do oczu, trzeba odczekać co najmniej 5 minut przed zastosowaniem kropelek Cationorm.

Buteleczkę z kroplami należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w obszarze niedostępnym dla dzieciaków. Nie można by stosować kropelek Cationorm jeżeli buteleczka jest uszkodzona. Należy mieć w pamięci o niniejszym wszystkim, bo wzrok to własny największy skarb.