Chwalmy się niezwykłymi zębami

Piękne kły są niczym klejnoty i trzeba o nie zabiegać zanim nagle ich zabraknie. Powszednia higiena, systematyczne wizyty u stomatologa, a również ograniczenie cukierków, to baza w profilaktyce. Nie zawsze jednak mamy świadomość, że wadliwy zgryz lub chociazby brak jednego zęba również mogą przykładać się do różnych dolegliwości w jamie ustnej.
ortodonta wola

Autor: PHARMA CF
Źródło: PHARMA CF
Zajęcia coachingowe

Autor: Judit für NEUE STIMMEN
Źródło: http://www.flickr.com
Continue reading

Na idealny wzrok soczewki toruń

Oczywiście, jeżeli chodzi o kwestie naszego zdrowia, zazwyczaj jesteśmy gotowi zrobić wiele, żeby przywrócić go do odpowiedniego stanu. Zdrowie jest przecież bardzo ważne i priorytet winno być w pierwszej kolejności zadbanie o to, żeby pozbyć się wszystkich chorób i przypadłości jakie na towarzyszą.
Continue reading

Które suplementy diety przydadzą nam się każdego dnia w przypadku ciągłego stresu oraz dlaczego warto je zażywać?

funkcjonujemy w niesłychanie ciężkich czasach. Mamy na sobie mnóstwo obowiązków w robocie lecz również poza nią. Mamy hobby i oddajemy się swym pasjom jak również poświęcamy czas swojej rodzinie i bliskim przyjaciołom. W całej tej gonitwie powinniśmy pamiętać aby zatroszczyć się o własne zdrowie, gdyż znaczna eksploatacja organizmu może ostatecznie prowadzić do bardzo bolesnych przypadłości a nawet do utraty życia.
Continue reading