Zabawka stosowna do wieku potomka

Pierwszymi zabawkami najmłodszych dzieci są kolorowe grzechotki, barwne przymocowane do łóżeczka karuzele muzyczne z pozytywką a także gryzaczki. Po czasie grzechotek i karuzel nadchodzi czas na kupno zabawek edukacyjnych, które zamiast samej frajdy z zabawy zaczynają nauczać.
Continue reading

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

Zabawki dla najmłodszych to aktualnie gigantyczny przemysł. Pełne regały wszelkiego rodzaju rzeczy, wielki wybór, każdego typu barwy, materiały. Dystrybutorzy zabawek prześcigają się w wypuszczaniu nowszych o wiele lepszych, coraz bardziej interaktywnych i mogących wspierać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego dziecka.
Continue reading

Sport od najmłodszych lat

Jak każdemu wiadomo, niedużo mają dziś dzieciaki lekcji sportowych w nadzorowanych przez samorządy podstawówkach i gimnazjalnych. Bez wątpienia, program trzeba zaliczyć a nie na wszystko czasu wystarcza. A przecie ruch to zdrowie. Toteż my, rodzice, winniśmy troszczyć się o to, aby uzupełnić te niedobory.
Continue reading

Najlepsza zabawa – z czym to się je?

System PlayStation 4 jest przeznaczony dla graczy pożądających ruszyć w porywające podróże w nieznanych światach i pragnących stać się cząstką świetnej społeczności. Dzięki świetnej ofercie osiągalnych już gier (i tych nadchodzących) PS4 jest świetnym miejscem na to, by grać w hity z górnej półki i nowatorskie gry niezależnych twórców.
Continue reading