Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

Zabawki dla najmłodszych to aktualnie gigantyczny przemysł. Pełne regały wszelkiego rodzaju rzeczy, wielki wybór, każdego typu barwy, materiały. Dystrybutorzy zabawek prześcigają się w wypuszczaniu nowszych o wiele lepszych, coraz bardziej interaktywnych i mogących wspierać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego dziecka.
Continue reading

Sport od najmłodszych lat

Jak każdemu wiadomo, niedużo mają dziś dzieciaki lekcji sportowych w nadzorowanych przez samorządy podstawówkach i gimnazjalnych. Bez wątpienia, program trzeba zaliczyć a nie na wszystko czasu wystarcza. A przecie ruch to zdrowie. Toteż my, rodzice, winniśmy troszczyć się o to, aby uzupełnić te niedobory.
Continue reading

Najlepsza zabawa – z czym to się je?

System PlayStation 4 jest przeznaczony dla graczy pożądających ruszyć w porywające podróże w nieznanych światach i pragnących stać się cząstką świetnej społeczności. Dzięki świetnej ofercie osiągalnych już gier (i tych nadchodzących) PS4 jest świetnym miejscem na to, by grać w hity z górnej półki i nowatorskie gry niezależnych twórców.
Continue reading

Zabawka stosowna do wieku potomka

Pierwszymi zabawkami najmłodszych dzieciaczków są wielobarwne grzechotki, kolorowe przymocowane do łóżeczka karuzele muzyczne z pozytywką jak też gryzaki. Po okresie grzechotek oraz karuzel nadchodzi czas na zakup zabawek edukacyjnych, jakie zamiast samej radości z zabawy zaczynają kształcić.
Continue reading