Zabawka stosowna do wieku potomka

Pierwszymi zabawkami maleńkich dzieciaczków są barwne grzechotki, kolorowe przytwierdzone do łóżeczka karuzele muzyczne z pozytywką jak też gryzaki. Po czasie grzechotek oraz karuzel przychodzi czas na kupno zabawek edukacyjnych, które zamiast samej frajdy z zabawy zaczynają uczyć.
Continue reading

Sport od najmłodszych lat

Jak każdemu wiadomo, zbyt mało mają dzisiaj dzieciaczki lekcji z W-F-u w publicznych szkołach podstawowych i gimnazjach. Bez wątpienia, program trzeba zaliczyć a na wszystko czasu nie starcza. A przecie sport to zdrowie. Toteż my, rodzice, powinniśmy troszczyć się o to, aby uzupełnić te niedobory.
Continue reading

Aktywny wypoczynek dziecka na obozach konnych

Obozy konne to interesująca dla malców opcja aktywnego spędzania czasu poza domem z rówieśnikami. Zaprzyjaźnienie się z końmi przesądza również o relacjach malucha z ludźmi, więc rekomendowane jest inwestować w poznawanie przez niego świata od tej strony. Wybierając aktywny wypoczynek, dbamy również o systematyczny ruch dziecka. Będzie to miało pozytywne odzwierciedlenie w ciągu całego życia. Warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę obozów konnych, jaka w internecie jest nieustannie aktualizowana.
Continue reading