Sport od najmłodszych lat

Jak każdemu wiadomo, niedużo mają dziś dzieciaki lekcji sportowych w nadzorowanych przez samorządy podstawówkach i gimnazjalnych. Bez wątpienia, program trzeba zaliczyć a nie na wszystko czasu wystarcza. A przecie ruch to zdrowie. Toteż my, rodzice, winniśmy troszczyć się o to, aby uzupełnić te niedobory.
Continue reading

Pora na naukę angielskiego! Jak znaleźć odpowiedni kurs językowy?

Decydując się na kurs językowy, należałoby nieco wcześniej dokładnie zaznajomić się z programem zajęć i sprawdzić, czy lekcje faktycznie są organizowane przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. W wypadku renomowanych szkół językowych zdecydowanie nie musimy martwić się o poziom nauczania, gdyż ich popularność najwyraźniej jest dowodem na zadowolenie wszystkich kursantów. Większą ostrożność powinniśmy zachować, podczas gdy decydujemy się na lekcje w nowo powstałych szkołach, które posiadają podejrzanie niskie ceny oraz niesamowicie elastyczny rozkład zajęć.
Continue reading

W jakiej szkole możesz nauczyć się angielskiego?

Jeżeli chcemy w odpowiedni sposób funkcjonować w obecnym świecie, to trzeba brać pod rozwagę to, że należy umieć języki obce. Oczywiście nie musimy być od razu poliglotami, ale na sto procent dobrze znać chociażby język angielski. Niektórym zdaje się się, że uczenie się języka angielskiego to nie dla nich, to powinni pójść do szkoła języka angielskiego Wrocław.
Continue reading