Sport od najmłodszych lat

Wszyscy wiemy, że niewiele mają dzisiaj dzieciaki lekcji sportowych w nadzorowanych przez samorządy szkołach podstawowych i gimnazjalnych. Wiadomo, podstawę programu trzeba zaliczyć a na wszystko czasu nie starcza. A wiadomo, że ruch to samo zdrowie. Toteż my, rodzice, winniśmy zadbać o to, aby uzupełnić te zaległości.
Continue reading

Szkoła języka angielskiego przeżywa prawdziwe oblężenie

Znacznie więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że bez umiejętności języków obcych nie będzie w stanie nic w życiu osiągnąć, przez to postawiają na ich naukę, zazwyczaj wybierając język angielski, gdyż mają świadomość, że to właśnie za jego pomocą będą mieli możliwość komunikować się w większości krajów.
Continue reading

Pora na naukę angielskiego! Jak znaleźć odpowiedni kurs językowy?

Wybierając się na kurs językowy, trzeba wcześniej dobrze zaznajomić się z programem zajęć i dowiedzieć się, czy lekcje faktycznie są organizowane przez profesjonalną kadrę lektorów. W wypadku znanych szkół językowych z całą pewnością nie musimy obawiać się o poziom nauczania, gdyż ich popularność najwyraźniej jest dowodem na zadowolenie wszystkich kursantów. Większą ostrożność musimy zachować, kiedy wybieramy lekcje w nowo powstałych szkołach, które proponują niepokojąco niskie ceny oraz niesamowicie elastyczny program zajęć.
Continue reading