Co można zakupić w sklepie zielarskim?

Odpowiednio wyposażony zielarski sklep to prawdziwa skarbnica różnego rodzaju produktów. Mniemając po nazwie, można byłoby się spodziewać, że sprzedaje się tam przede wszystkim zioła, ale jednorodne sypkie zioła oraz rozmaitego rodzaju gotowe mieszanki zielarskie to wyłącznie część całego asortymentu.

Ciąża

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
Sklep zielarski Kraków ma w ofercie też różnorodnego rodzaju preparaty ziołowe oraz witaminowe, nie jedynie suplementy, ale również kosmetyki. W propozycji tychże sklepów znajduje się również zdrowa żywność Kraków lub jeszcze inne artykuły należące do tejże rodziny. Możemy tam nabyć także tak zwane mleczko pszczele – wejdź na Herba Medica.

odbitka - włosy

Autor: Kaja Kozłowska
Źródło: http://www.flickr.com
wizyta u dentysty

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Mleczko pszczele jest jednym z najmniej znanych artykułów pszczelarskich. Jego właściwości są zdumiewające. Pszczele mleczko polepsza koncentrację, oczyszcza, może także leczyć bezpłodność, Alzheimera oraz osteoporozę. Mleczko pszczele było a także nadal jest źródłem zainteresowania naukowców a także doktorów. Jego obszerne właściwości wprawiają w zdumienie. Z początku mleczko pszczele było znane i doceniane w szczególności jako lek na bezpłodność. Okazało się jednakże, iż jego działanie jest dużo szersze a w dużej mierze jeszcze nie całkiem odgadnięte – polecam Herba Medica.
Pszczele mleczko to bezspornie skarbiec dobroczynnych komponentów.

Gdy będziesz potrzebować pokrewnych danych na wątek omawiany w opisywanym poście, to wejdź tutaj (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/) – na pewno te materiały też Cię zaciekawią.

Zawiera białko (aż 29 niezbędnych aminokwasów), tłuszczowe kwasy, cukry, związki fosforu, witaminki z grupy B, kwas pantotenowy i witaminy D, C oraz E.

Pszczele mleczko zawiera ponadto w swym składzie całą gamę składników mineralnych to jest miedź, żelazo jak też siarkę. Jest także bogate w substraty antybakteryjne i grzybobójcze oraz prohormony.