Dawniej jedyne czym bawiły się dzieci, to zabawki zrobione własnoręcznie przez rodziców – dziś możemy podarować dziecku ładny świat barw oraz dźwięków

Wiele lat temu dzieci nie miały tak dobrych szans rozwoju jak w obecnych czasach. Miały zaledwie jedną gałgankową lalkę lub drewniane autko i na tym kończył się ich stan posiadania.

Obecnie, dzięki światowej integracji, mamy możliwość kupić latorośli zabawki z całego świata.

Kiedy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto podobne nasze portale, które omawiają to zagadnienie – z pewnością też Cię zaabsorbują.

Nie powinniśmy jednakże przesadzać w ilości podarków. Lepiej dać mniej, a mądrze.

furby

Autor: Fly My Butterfly

Małe szkraby uwielbiają kreować różne stwory, które są obrazem tego, co kreuje ich wyobraźnia. Do tworzenia cudnie nadaje się ciastolina przedsiębiorstwa Play-Doh (play-doh). Różne barwy dadzą szansę maluchowi wyczarować swój prywatny i czarodziejski świat. Firma Play-Doh sprzedaje zabawki całkowicie bezpieczne dla zdrowia malucha, o czym świadczą wszelkie posiadane atesty.
Uroczy świat (Furby) również zaczaruje niejedno dziecko. Ta mądra zabawka nuci, porusza się i nawet wypowiada zdania w kilku językach. Można ją przytulać i chodzić z nią na spacery. Furby zostanie prędko pupilem całej naszej rodziny. Kolor zabawki zależy od preferencji naszego szkraba. Barwy zabawki są tak kosmiczne, że od ilości opcji świat zawiruje nam przed oczyma.
Nie zapominajmy, aby kupować dla swojego dziecka tylko dobre zabawki, które będą rozszerzać jego horyzonty i pozwolą mu się prawidłowo rozwijać.

Sprawdzajmy czy dana zabawka ma unijne certyfikaty jakości i czy jest dostosowana dla wieku naszej pociechy. bezpieczeństwo i właściwy rozwój są najważniejsze.