Najlepsza oferta e-papierosów w sieci

Zdrowie, atrakcyjny design, bezpieczeństwo, oszczędność – to tylko niektóre zalety e-papierosa. Co to za wynalazek?

Jest to stosunkowo niedawno wprowadzone urządzenie, przypominające z wyglądu prawdziwego papierosa.E-papierosy podają minimalne ilości nikotyny, lecz są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Co istotne w dzisiejszych czasach, palenie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to fakt – ale myślmy o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest przecież tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w ciągu najbliższych kilku tygodni i wtedy możemy jedynie oszczędzać i wydawać pieniądze na przyjemności. Elektroniczne papierosy to przede wszystkim brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w obecności innych, ponieważ dym jest bezbarwny i ma przyjemny zapach w zależności od liquidy. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają żółknięciu, a oddech pozostaje świeży na bardzo długo. Zaletą palenia e-papierosa jest to, iż jego posiadacze mogą wybrać odpowiadające stężenie nikotyny.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów nabyć możemy płyny mocne, średnie i słabe. Dodatkowych walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Palacz sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.

E-papieros to w zasadzie całkiem nowy produkt w naszym kraju – na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Wadą dla części osób może być oczywiście inwestycja na kupienie dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ oszczędzamy na kupowaniu tradycyjnych papierosów, których cena co pewien czas idzie w górę. Z tego względu powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

W sieci dostępne są modele wyglądem bardzo zbliżone do popularnego papierosa, jak i takie w kształcie fajki czy cygara. Model urządzenia nie ma wpływu na jego skuteczność – jedynie na cenę.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta sprawa, koniecznie sprawdź link terapia poznawczo-behawioralna berlin a poznasz znacznie więcej informacji, które na pewno wywołają na Twojej twarzy śliczny uśmiech.

E-papieros może być również wyposażony w pomocne funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, małych rozmiarów wyświetlacz z godziną i datą czy licznik ilości „spalonych” papierosów. Urządzenie warte uwagi!