Podgrzewacz do butelek Avent, gruszki do nosa

Narodziny dziecka zmieniają naszą rzeczywistość. Są momenty szczęśliwe, jednak są też takie, które wzbudzają bojaźń. Niewiasta w ciąży jest pełna powątpiewań, a okres wyczekiwania pełen wątpliwości, aczkolwiek piękny.
Kiedy nadchodzi czas porodu, dużo rzeczy dla maluszka musimy już posiadać w domu. Gdy rozpoczynamy czynić zakupy, musimy włączyć zdrowy rozsądek, chociaż zauważając te wszelkie cudeńka, trudno im się oprzeć.

dziecko

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając ubranka, winniśmy brać pod uwagę głównie wygodę dziecka, również surowiec z jakiego zostało wykonane. Nie przesadzajmy także z ilością, noworodek rośnie ekspresowo i może się okazać, że wielu rzeczy nie założymy dziecku nigdy. Wszystkie ubranka dziecka trzeba przed pierwszym użyciem wyprać i wyprasować.

ciekawe www

Autor: Katie Lips
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chodzi o kosmetyki, to trzeba ograniczyć się do minimum, ponieważ może się okazać, że nasze dziecko jest na nie uczulone. Powinno się również nabywać kosmetyki antyalergiczne. Do akcesoriów, które musimy mieć w domu przed przyjściem na świat naszego malucha, jest gruszka do nosa (zobacz to). Jest to rzecz zupełnie nieodzowna. Gruszka do nosa pomaga oczyścić nos dziecka, co polepsza jego oddychanie i przynosi lepszy sen.

Akcesoria firmy Avent Philips, to górnej jakości artykuły dla niemowląt i mam karmiących. Wyroby takie jak laktatory, podgrzewacze do butelek Avent, butelki, smoczki, sterylizatory, kompozycje startowe i kubki, są doceniane przez rodzicielki na całym świecie. Karmienie butelką to metoda karmienia, jaką wybiera wiele mam. Nie każda pani, z wielu przyczyn jest w stanie odżywiać dziecko piersią. Produkty do karmienia Philips AVENT zapewniają rodzicielkom możność doboru, dzięki czemu zdołają przekazać maluchowi to, co najwspanialsze.

Podgrzewacz do butelek Avent jest nieodzowny, kiedy idziemy do parku, lub (Zobacz tez: hotel spa nad jeziorem) jesteśmy w podróży. Podgrzewacz do butelek Avent bywa najszybszym i najprostszym rozwiązaniem, umożliwiającym natychmiastowo podgrzać mleko. Zapełniony uprzednio podgrzewacz do butelek dotrzymuje temperaturę wody przez co najmniej 4 godziny. Dzięki temu maluch jest w stanie się cieszyć jedzeniem zawsze i wszędzie.