Szkraby niezwykle szybko się uczą — zwłaszcza, jeżeli przy okazji mają prawo się bawić

Nie bez powodu mówi się, że najszybciej języków obcych uczą się malutkie szkraby. Jest to fakt potwierdzony naukowo.
Oseski rozwijają się w niezwykły sposób. W najmłodszych latach uczą się nowych rzeczy każdego dnia.

dom

Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to ogromna praca, którą jest zmuszony wykonać mózg. Wobec tego w tym okresie są w stanie także bez dużych kłopotów opanować język obcy. Bez hektolitrów potu wylanego przed wkuwaniem kolejnych słówek oraz gramatyki. Maluchom nauka tablice mobilne przychodzi łatwo, w szczególności jeżeli będzie to edukacja przez zabawę. Można dzieciom puszczać kreskówki oraz piosenki. Wtedy w mig będą łapać kolejne słówka. Będą również poprawnie używać gramatyki, choć nie będą wiedzieć dlaczego. Warto zatem zainwestować w naukę naszego dziecka, żeby w przyszłości łatwiej szło mu z nauką. W dzisiejszych czasach i tak będzie zmuszony, by znać angielski, więc im wcześniej zaczniemy, tym lepiej. Pamiętajmy, żeby puścić go na zajęcia do szkoły, która posiada najlepsze opinie i dobrych fachowców. Muszą posiadać studia wyższe na fakultecie nauczania języka obcego. Muszą również mieć pewne kursy pedagogiczne, aby profesjonalnie podchodzić do młodego człowieka. Najlepsze byłyby studia na kierunku przedszkolna opieka i edukacja najmłodszych.

Tego rodzaju studia dają rodzicom gwarancję, że nauczyciel będzie umiał przekazać wiedzę szkrabom i będzie miał z nimi dobry kontakt.
Nie zapominajmy, że istnieje coraz więcej zajęć z nauki języka dla dzieci. Część z nich jest opłacana z unijnych pieniędzy.