Wychowawcze zabawki rozwijające wyobraźnię naszej pociechy- sprawdź naszych ulubieńców

Sądzę nie ma rodzica, który nie słyszałby na temat zabawek Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, intrygujące i zaprojektowane tak, aby wspierały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego zdolności manualne i aby w ten naturalny sposób dawały mu mnóstwo frajdy.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price pomagają naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, barw, w polepszaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i pomysłowości (sprawdź polecane modele online). Najbardziej znanym produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który to jest w stanie zaciekawić zabawą malucha na wiele błogich chwil. Ponieważ to właśnie w trakcie zabawy nasz malec opanuje naukę liczb a także odróżniania kształtów i kolorów.

Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a garnuszek w nagrodę raduje się, oznajmia jakie kształty posiadają i jakie są się na nich cyfry. Wygrywa wpadające szybko w ucho utwory melodyczne i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Jednak zabawki Fisher Price (to nie tylko i wyłącznie zabawki. To też akcesoria dla naszego maluszka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Dajmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Gdy widzimy, jak swoimi malutkimi dłońmi próbuje włożyć kwadrat do trójkątnego otworu, nie ingerujmy, aby zademonstrować właściwy sposób (zobacz polecane gry). Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest kluczowym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także znajdziemy interesujące modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader (przejdź do sklepu). To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej.

Nie wstydź się – w poszukiwaniu interesującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (https://www.collegium-novum.eu/blog,11.html) w następne linki. Po jakimś czasie z pewnością wyszukasz coś fajnego.

Większość zabawek posiada niezliczoną ilość elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nie powieje nudą, posiadają wiele możliwości np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Mają cudowne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.