Zęby Toma Hanksa

Czy zdaje sobie sprawę, że człowiek, który wygrywa Oscara, w komplecie z prestiżową statuetką otrzymuje zwykle też bon na zabieg wybielania zębów? Nie ma się co dziwić, przecież doskonałe uzębienie jest niezmiernie ważne w tej profesji. I nie tylko.

Na co zwracają uwagę osoby, które cię pierwszy raz spotykają? Z pewnością wymienisz strój, sposób mówienie, odcień oczu. No i naturalnie uśmiech. Nie oszukujmy się, każdy szufladkuje dopiero poznaną osobę po wyglądzie. W wypadku, kiedy ktoś ma brzydkie, dziurawe zęby, jest po prostu negatywnie oceniany. W państwach zachodnich twierdzi się, że obowiązkiem każdego porządnego człowieka jest dbanie o zęby. Mając zniszczone zęby nie da się osiągnąć sukcesu w wielu zawodach. To też bardzo ważne dla świeżo upieczonych absolwentów szkół wyższych – gdy ruszasz na rozmowę kwalifikacyjną, skrupulatnie dobierasz ubiór, lecz czy zastanawiasz się nad tym, czy twoje zęby prezentują się OK? Człowiek, który z tobą rozmawiał, z pewnością spojrzy na twoje zęby i ich prezencja ma wielkie znaczenie…

dentysta

Autor: jamesvandyke
Źródło: http://www.flickr.com

Czytaj też

O ile szukasz stomatologa, który efektywnie spowoduje, że twój uśmiech zalśni cudną bielą, do wyszukiwarki wklej słowa „wybielanie zębów”. Pamiętaj, że miejscowość możesz zmodyfikować na taką, która ci pasuje.

Ale właściwa opieka nad zębami to nie wyłącznie wybielanie. Kluczowe jest przestrzeganie systematycznych kontroli kondycji zębów. Jeśli pragniesz, by twoje zęby były zdrowe cały czas, proś o kontrolę dobrego dentystę co najmniej kilka3 razy w trakcie roku. Sprawdzony zakład stomatologiczny we Wrocławiu namierzysz, do Google wstawiając sformułowanie „dentysta Kraków”.

Ciekawy artykuł:

Zanim postawisz na konkretny gabinet (masaż dla par katowice) poszukaj w sieci recenzji na jego temat. W cyberprzestrzeni działają zdrowotne portale, na których użytkownicy wymieniają się doświadczeniami, związanymi z odwiedzinami w danym ośrodku lekarskim.

Napisał