Czy zetknęliśmy się z audiobookiem Boży Bojownicy?

Jeszcze niedawno wielką popularnością cieszyły się książki drukowane, które obecnie troszkę idą w zapomnienie. Ludzie biorą ebooki, ponieważ są one sporo tańsze, a równocześnie czytnik konieczny do ich przeczytania jest niewielki, lekki oraz nie zajmuje sporo powierzchni, zatem łatwiej jest go trzymać w torbie aniżeli kilkuset stronicową książkę.

Książki papierowe to nie jedyne rozwiązanie

audiobooki

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz co zrobić, jeżeli ktoś nie ma możliwości poczytać, ponieważ od razu bolą go oczy, albo nie posiada na to czasu? Ciągle możemy wyszukać kolejnych sposobów poznawania się z treścią jakiejś książki, chociażby wysłuchując jej podczas posprzątania.

Niesamowitym podarunkiem mają okazję być Boży bojownicy audiobook

Gdy dużo godzin spędzamy w samochodzie, albo w kuchni przygotowując posiłek, to wciąż mamy możliwość załączyć sobie audiobook i pozwolić, by głos jakiegoś aktora albo aktorki przeniósł nas w odmienny świat, równocześnie nie zatrzymując wypełnianych przez nas prac. Dużą popularnością cieszą się Boży bojownicy audiobook będzie tak przyszykowany, że słyszymy różnorakie głosy mówiące kwestie różnych postaci, a też usłyszymy wszystko co dzieje się w tle oraz różne odgłosy, o których wspomina narrator. To powoduje, że poznawanie książki (purana) w ten sposób jest

audiobook

Autor: SITS Girls
Źródło: http://www.flickr.com

o wiele fajniejsze, a do tego wszystkiego jeszcze posiadamy gwarancję, że nie będziemy się nudzić i nawet nie będziemy musieli się bać, że w czasie słuchania zaczniemy rozmyślać o czymś całkowicie innym.

Można go kupić na prezent

Wyżej wspomniany audiobook (wizytówka FonoPolis zapraszamy) jest tak wspaniały, że na pewno mamy szansę go dać najbliższym na prezent. Dzięki niemu będą mieli szansę się odprężyć, przenieść w kolejny świat oraz nawet mało ciekawe, codzienne zajęcia mają szansę się niespodziewanie okazać niesamowicie pociągające. Należy myśleć o tym, by w ten ciekawy sposób umilać sobie dzień i choć troszkę zapoznawać się z proponowaną literaturą.