Jak właściwie i bezpiecznie przyjmować sterydy

Sporo osobników ćwiczących na siłowni zastanawia się, czy brać sterydy. Jeżeli ktoś się na to zdecydował, powinien posiadać świadomość, że należy to czynić z głową, czyli efektywnie i bezpiecznie.

Kulturysta

Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest w chwili obecnej dużo przeróżnych środków, przynoszących większe, bądź mniejsze wyniki. Wśród tych więcej promowanych, ze względu na mniejszą ilość efektów ubocznych, znajduje się metanabol. Metanabol, to steryd używany na pierwszy cykl przez większość sportsmenów. Metanabol, jest tani, skuteczny, w miarę bezpieczny, i jest w postaci tabletki.

Aby w pełni wykorzystać możliwości, które daje stosowanie sterydów, dieta powinna być odpowiednio dobrana.

Zafrapował Cię prezentowany materiał? Jeżeli tak, to wejdź na ten link – to niezwykle użyteczna witryna (audika.pl/aparaty-sluchowe/instrukcje), która również okaże się dla Ciebie wartościowa!

W trakcie przyjmowania metanabolu, ciało wymaga bardzo dużo żywności bogatych w białko, węglowodany i tłuszcze. Przyjmowanie suplementów diety jest kwestią równie znaczącą, jak dieta, bądź ćwiczenia.

Bez odpowiednio dobranych suplementów, trudno jest dostarczać odpowiednią ilość elementów kalorycznych potrzebną do maksymalnego wzrostu mięśni. Białko jest bez wątpienia najważniejszym suplementem aplikowanym podczas cyklu. Stanowi ono budulec mięśni, bez niego nie ma mowy o wszelkich pozytywnych wynikach.

Gainer zapewnia dostarczenie wysokokalorycznego posiłku prędko i łatwo. Odpowiednio sprawdzi się jako normalny posiłek w ciągu dnia, oraz wprost po treningu siłowym. Przy stosowaniu metanabolu potrzebne jest zabezpieczenie wątroby, która będzie musiała mocno się napracować, by metabolizować toksyny powstające podczas cyklu z metanabolu.

Decydując się na cykl sterydowy, trzeba pamiętać, że środki należy dobrać do własnego ciała. W żadnym wypadku nie bierze się więcej aniżeli 1 medykament na początkowy cykl.
Jakość treningu powinna odpowiadać postaci diety. Podstawowym rezultatem który przynosi metanabol jest ulepszenie regeneracji.

Znaczy to, że biorąc go powinno się ćwiczyć 2 razy silniej, niż standardowo.
Najpewniej stosować piramidkę, na starcie cyklu powoli intensyfikujemy wielkość przyjmowanych pastylek, aż dojdziemy do ilości maksymalnej, na koniec cyklu pomału przez parę dni redukujemy ilość przyjmowanych pigułek.