Jaka jest nowa generacja stylistek?

Natalia Siebiuła to jedna z wyjątkowo zdolnych polskich projektantek młodego pokolenia. Obecnie pracuje ona nad ugruntowaniem swojej pozycji w przestrzeni modowej. Projektuje ona ubrania, które są zespoleniem efektownej nowoczesności a także funkcjonalności. W swojej twórczości nie kieruje się dużym przepychem, dlatego też jej ubrania nie są zbyt przerysowane czy też ekstrawaganckie. Dla Natalii Siebuły moda jest wyłącznie elementem, który będzie swoistym dodatkiem dla osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak widzimy to w wielu przypadkach tworzyć.

Autor: Kostrzewa PR
Natalia Siebuła swoje inspiracje czerpie z bliskiego otoczenia, w którym codziennie egzystuje. Na przykład olbrzymim natchnieniem dla Siebuły jest obserwacja miasta w rozmaitych porach dnia i nocy. Ludzie w przeróżnych porach dnia mają całkowicie inne oblicza, pojawiają się bardzo widoczne różnice w ich zachowaniu oraz ubiorze. Jej projekty czerpią bardzo wiele także z dźwięków oraz otaczającej muzyki. Jej zdaniem moda musi mieć odniesienie do muzyki. Tylko w chwili, gdy w pełni pasują do siebie można powiedzieć o tym, iż mamy styczność z pełnią harmonią. Jak podkreśla sama projektanta najistotniejsze w jej pracy jest to, żeby być zdolnym do rozmysłu na codziennością. Jedynie pod wpływem takowych emocji realne jest zrobienie czegoś wyjątkowego.

Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński

Autor: P. Gamdzyk
Źródło: Kostrzewa

Anna Ławska natomiast jest jedną z wyjątkowo utalentowanych twórców biżuterii, jaka pojawiła się ostatnimi czasy na polskim rynku. Jej biżuteria odznacza się dużymi walorami estetycznymi.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło (https://www.palacjugowice.com/restauracja/o-restauracji) a odkryjesz tam ciekawe informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Wysublimowana estetyka przy tym nie oddziałuje na klasę oraz solidność tworzonych przez nią rzeczy. Wiele pań chce mieć do dyspozycji dodatki wchodzące w skład jej kolekcji, albowiem Anna Ławska ogromną uwagę przykłada do niepowtarzalnego wzornictwa, które odróżnia ją od innych projektantów. Jej kolekcje opierają się głównie na detalach graficznych, które cechują się znaczną subtelnością.

To właśnie takie połączenie spowodowało, iż mamy tutaj do czynienia z autorką, która szybko pozyskała sobie uznanie wymagających klientek, które są w stanie wydać sporo pieniędzy, aby tylko mieć naszyjnik bądź bransoletę, która została przez nią wymyślona oraz wykonana.