Oryginalny podarunek z okazji chrztu

Podarunek z okazji chrzcin wręczają zaproszeni goście ochrzczonemu maluszkowi. Chrzest to niezwykle podniosła uroczystość, z tej przyczyny powinniśmy zatroszczyć się o to, ażeby podarek pasował do tego święta.
Najbardziej popularnymi podarunkami na chrzest są wszelkiego wariantu dewocjonalia a także pieniążki, lecz dobrymi podarkami mogą być także inne rzeczy.

Jednym z przykładów niech będzie tzw. „bańka my wish”. To podarek na chrzciny, jaki z daleka przedstawia się jak zawieszona na stylowym łańcuszku ozdoba. Musimy jednakże podejść trochę bliżej, ażeby dostrzec, co tak naprawdę się w tejże „ozdobie” znajduje. Okazuje się, iż tą ozdobą jest nic innego, jak maleńka kartka z zanotowanymi życzeniami dla nowo ochrzczonego malucha. Klient wybiera także odcień sznureczka, jakim karteczka zostanie przewiązana. Szczelnie zamknięta „bańka my wish”, będzie za parę, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat doskonałą pamiątką chrztu.
kuchnia

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonałym pomysłem na podarek z okazji chrztu może być także sesja niemowlęca Warszawa to miasto, w którym bez problemu znajdziemy fotografika realizującego tego rodzaju sesje. rodzice wydają morze pieniążków na organizację chrzcin. Obiadek w domku albo restauracji, fotografik, nowe odzienia dla taty i mamy oraz kubek bbox dla potomka, zaproszenia – wszystko to dużo kosztuje. Chyba każda rodzicielka a także każdy ojciec chciałby mieć pamiątkę nie jedynie z ceremonii chrztu, lecz też z okresu niemowlęcego swojego berbecia.

Z tej przyczyny znakomitym pomysłem na podarek z okazji chrzcin jest sprawienie im a także potomkowi sesji fotograficznej. Sesja fotograficzna to oryginalny podarek na chrzest, który z pewnością będzie piękną pamiątką dla całej rodzinki.