Oryginalny prezent na chrzciny

Podarek z okazji chrzcin wręczają goście chrzczonemu maluchowi. Chrzest to nadzwyczaj podniosła uroczystość, z tej przyczyny powinniśmy zadbać o to, ażeby podarek pasował do tej uroczystości.
Najbardziej popularnymi podarunkami z okazji chrztu są wszelakiego typu dewocjonalia oraz pieniążki, lecz taktownymi podarunkami mogą być też inne rzeczy.

Prezent na parapetówkę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
wycieczka kajakiem

Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnym z przykładów może być tzw. „bańka my wish”. Jest to podarek z okazji chrztu, który z oddalenia prezentuje się jak zawieszona na stylowym łańcuszku dekoracja. Należy jednak podejść trochę bliżej, ażeby dostrzec, co tak faktycznie się w tejże „ozdobie” znajduje. Okazuje się, iż ową dekoracją jest nic innego, jak mała karteczka z zanotowanymi życzeniami dla chrzczonego berbecia. Nabywca wybiera także odcień sznureczka, jakim karteczka będzie obwiązana. Zamknięta szczelnie „bańka my wish”, będzie za parę, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat cudowną pamiątką chrzcin.
Doskonałym pomysłem na podarek z okazji chrztu może być też sesja niemowlęca Warszawa jest miastem, w jakim bez kłopotu znajdziemy fotografa realizującego tego typu sesje. Rodziciele wydają morze pieniążków na organizację chrzcin. Obiadek w mieszkaniu bądź restauracji, fotograf, nowe odzienia dla mamy i taty oraz dla potomka, ręcznie wykonane zaproszenia – wszystko to dużo kosztuje. Chyba każda rodzicielka jak też każdy tatuś chciałby mieć pamiątkę nie jedynie z ceremonii chrztu, ale także z okresu niemowlęcego swojego berbecia.

Stąd znakomitym pomysłem na podarek na chrzciny jest sprawienie im a także maluchowi sesji profesjonalnej zdjęciowej.

Czyżby komentarze z www były o tyle inspirujące, że masz chęć napisać swój? Namawiamy Cię gorąco. Będzie to dla nas ogromna radość.

Sesja fotograficzna to oryginalny podarek z okazji chrztu, który z pewnością będzie piękną pamiątką dla całej rodzinki.