Pięknym chciałby być każdy z nas

Bardzo wielu dąży do bycia właśnie takim wszelkimi dostępnymi sposobami. Jedni ćwiczą, by zatrzymać zgrabną sylwetkę, rzucają nałogi, by cera odzyskała młodzieńczy wygląd, jeszcze inni idą o krok dalej i korzystają z nowoczesnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się wszelkim zabiegom.

kosmetyka

Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
W tym względzie nie ma miejsca na obawę – ochota bycia atrakcyjnym jest silniejsza.
W tej gonitwie za atrakcyjnością zupełnie pomijamy fakt, iż pośród nas są jednak i takie osoby, które czują się bardzo nieszczęśliwe z powodu różnorodnych defektów urody. Czasami zmagają się z nimi od urodzenia, nieraz także bywają one wynikiem nieszczęśliwych wypadków. Widoczny mankament urody może na dobre zrujnować jakość życia i zabić poczucie atrakcyjności na zawsze. Szpecące blizny, bardzo małe piersi u kobiet, nieładny, garbaty nos – to tylko nieliczne mankamenty, które kradną całą uciechę życia. Szczęśliwie medycyna estetyczna w wielu przypadkach potrafi sobie z nimi poradzić. Duże blizny można zlikwidować laserem – naturalnie to może okazać się bolesne, lecz jak wiele radości może przynieść, nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Człowiek, który przez bardzo wiele lat czuł się nieatrakcyjny, ma sposobność poczuć się dużo bardziej piękniejszym, jeżeli pozbędzie się choćby uprzykrzającej życie blizny, lub też bardzo nieładnego nosa.
prezent

Autor: Airnaturel
Źródło: www.airnaturel.pl
Takie zlikwidowanie mankamentu to nie tylko wymiar estetyczny. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na aspekt samej psychiki. Pozbycie się widocznego mankamentu bardzo zawyżą wartość samego siebie.

Wyposażeni w dobre zdanie o sobie, jesteśmy w stanie góry przenosić. Zasada okazuje się prosta – ładni są zawsze bardziej pewni siebie i z tego powodu prawie wszystko im się w życiu udaje.