Pierwsze odwiedziny w SPA – jak się przygotować Zobacz koniecznie!

Wizyty w SPA robią się coraz to bardziej popularne, jednak nie zawsze wiemy co wypada, zaś czego nie wypada czynić. Dowiedz się jak się przygotować – co uczynić z telefonem , o co spytać podczas rezerwacji a także czy należy dać napiwek?

Bez względu na to,

basen w spa

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

czy spędzasz day SPA w hotelowym SPA czy też wyskoczyłaś w czasie lunchu na masaż do gabinetu SPA obowiązują cię takie same reguły. Sprawdź: pakiety SPA (Novagroup – laser do depilacji) day. Miej na względzie, iż przebywanie w SPA służy relaksowi, stąd dobrze jest się odprężyć, zapomnieć o problemach dnia codziennego i wyłączyć telefon. Zachowuj się kulturalnie jak też nie przeszkadzaj innym osobom – oni także chcą się wyciszyć. Jeżeli czegoś nie wiesz nie wstydź się spytać personelu, z ochotą odpowiedzą na nurtujące cię wątpliwości. Przedsprzedaż zabiegów w SPA. W większości wypadków trzeba umówić się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, jeżeli dzwonisz w ostatniej chwili powinieneś się liczyć z mało dogodnym czasem albo godziną zabiegu, a nawet brakiem wolnych miejsc. Hotele SPA w weekendy są zwykle pełne. Jeśli chcesz zrezygnować z zabiegu pamiętaj, żeby odwołać wizytę, o ile nie uczynisz tego należycie wcześnie, możesz zostać obciążona rachunkiem za niewykonaną usługę. Podczas przedsprzedaży warto dopytać o to, czy masz możliwość poddać się zabiegom – kiedy dla przykładu jesteś w ciąży, dopadło cię przeziębienie lub masz miesiączkę. Nie spóźnij się, przyjdź 15 minut wcześniej, ażeby mieć czas na przebranie się a także wypełnienie ankiety dotyczącej chorób, przeciwwskazań do zabiegu bądź przykładowo preferencji siły nacisku podczas masażu.

spa

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli się spóźnisz zabieg będzie trwał krócej.

Przebieralnia w SPA. Nie polecamy zabierać ze sobą drogocennych przedmiotów, SPA zwykle nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w szafce; portfel, pisma, telefon albo biżuterię lepiej pozostawić w depozycie w recepcji. Wycisz telefon, zarówno ty, jak też pozostali klienci wybraliście się do SPA, ażeby się zrelaksować. Do przebrania dostaniesz jednorazowe majtki oraz kapcie oraz szlafrok. W hotelach SPA dopuszczalne jest przebranie się w pokoju i zejście w szlafroku bezpośrednio na zabieg, natomiast jest to niemile widziane w zwyczajnych hotelach, gdzie strefa SPA jest jedynie dodatkiem. W day SPA, czyli gabinetach w mieście, po przebraniu się w szlafrok możesz zrelaksować się w strefie milczenia z filiżanką zielonej herbaty, albo od razu zostajesz skierowana do pokoju, w którym będą wykonywane zabiegi laserowe – oferta zabiegów laserowych.