Poduszka do karmienia i kojec dla dziecka – niesłychanie ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda młoda mama

Wkrótce Twoja rodzina się powiększy? Ciąża to bez wątpienia czas radosnego oczekiwania, ale i intensywnych przygotowań.

SPA

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Piłkarz

Autor: Phil Warren
Źródło: http://www.flickr.com
W końcu powitanie nowego członka rodziny to olbrzymia rewolucja w życiu każdej pary.
O czym należy pamiętać, zanim maleństwo przyjdzie na świat? Ubranka, butelki pampersy, smoczki, kosmetyki do pielęgnacji – lista przedmiotów, w które trzeba się zaopatrzyć jest bardzo długa. Ale powinna się na niej znaleźć jeszcze jedna ważna rzecz, a mianowicie poduszka do To wielce użyteczny ‭„przyrząd“, zaprojektowany dla wygody młodej mamy jak również samego dziecka. Pozwala on bowiem w znacznym stopniu odciążyć kręgosłup (stawy kręgosłupa) karmiącej, a bobasowi oszczędzić przykrych ataków kolki bądź infekcji. Co więcej poduszka do karmienia – poprzez swój kształt i kolor – może stymulować wyobraźnię małego człowieka już w pierwszych miesiącach życia.
‭Dobrze byłoby zainwestować również w kojec dla dziecka-cebababy. Dzięki temu malec zyska bezpieczne miejsce do zabawy i rozwijania swojej samodzielności, a rodzic – odrobinę „wolności“, którą będzie mógł wykorzystać choćby na wykonanie kilku ważnych telefonów lub umycie naczyń po śniadaniu. Kojec dla dziecka można bez najmniejszego problemu złożyć oraz zabrać ze sobą przykładowo na wczasy. Utrzymywanie go w czystości również nie sprawia większych trudności.

Nie ma wątpliwości co do tego, że każda młoda mama powinna nabyć poduszkę do karmienia i kojec dla dziecka. Owa inwestycja się najzwyczajniej w świecie opłaca!