Szczupła oraz wyrzeźbiona sylwetka to marzenie dużej grupy osób — można ją uzyskać pod bacznym okiem profesjonalisty

Współcześnie ciężko wyobrazić sobie, by istniał ktokolwiek, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.
Chęć utraty wagi oraz wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to dopiero początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety wiele osób ma słomiany zapał oraz najczęściej kończy się na wielkich obietnicach. By nie porzucić treningu po kilku próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i przeprowadzi przez trudny okres gubienia zbędnych kilogramów i budowania swych mięśni. Będzie to okres utraty zapału oraz czasami złości, ale także szczęścia z osiąganych postępów. Musimy bowiem jasno sobie powiedzieć, że szczupłą sylwetkę nie możemy osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak nam wmawiają, kiedy promują przeróżne tabletki i herbatki, ale to wierutne kłamstwo. Tylko ćwiczenia i zdrowa dieta dadzą wyczekiwany i trwały efekt.

Chciałbym przyciągnąć Cię na autorskie www (http://aksonaxis.pl/). To nowiutka witryna, która zawiera mnóstwo interesujących wpisów. Przyjemnie będzie także, jeśli napiszesz opinię.

By nie popadać w frustrację tym, że efekty nie będą zauważalne natychmiast, należy przed sobą dostrzegać niewielkie cele. To pomaga. Poza tym wsparcie coacha będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które skutecznie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści również do żadnej kontuzji. Częstym problemem osób, które trenują samodzielnie, jest to, że robią sobie krzywdę.

PrzeCiążają się już na pierwszych treningach, bo chcą prędko widzieć efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tu nagle zaczynają biegać po 30 km albo podnosić po 60 kg na jednej ręce. To może mieć fatalne skutki.