Doskonały sposób na podnoszenie swych kwalifikacji

Dzisiejsze czasy to nieustanny wyścig szczurów. Stale jesteśmy zmuszani aby zdobywać dodatkowe umiejętności, by w dalszym ciągu zdobywać wykształcenie, przekwalifikowywać się. Jeżeli chcemy w jakiś sposób walczyć z konkurencją na rynku pracy, na pewno musimy tak się zachowywać.
Jeżeli pragniemy stać się atrakcyjni dla naszego potencjalnego pracodawcy, musimy nieustannie zmierzyć do tego, by zwiększać swoje kwalifikacje, pozyskiwać nowe zdolności, tak, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom naszych zwierzchników, by dopasować się do zmiennych się trendów rynku pracy.
Continue reading

Szkoły języków obcych konkurują w redagowaniu atrakcyjnych ofert, żeby utrzymać dotychczasowych i pozyskać nowych kursantów

Z uczeniem się języków obcych bywa jak z nauką gry na skrzypcach – trzeba wiele się napracować, wykazać się anielską cierpliwością, a z mozołem osiągnięte efekty prędko idą w niepamięć, jeżeli tylko przestaje się ćwiczyć nabyte umiejętności. Z tego powodu chłopiec, który uczył się w dzieciństwie w szkole muzycznej albo językowej, a później przez lata nie miał w ręce mandoliny i nie posługiwał się każdego dnia językiem hiszpańskim, ten jako dorosły facet jest zmuszony zacząć naukę prawie od podstaw, rzecz jasna, o ile wymaga tego dana sytuacja życiowa.
Continue reading

Pora na naukę angielskiego! Jak znaleźć odpowiedni kurs językowy?

Wybierając się na kurs językowy, trzeba wcześniej dobrze zaznajomić się z programem zajęć i dowiedzieć się, czy lekcje faktycznie są organizowane przez profesjonalną kadrę lektorów. W wypadku znanych szkół językowych z całą pewnością nie musimy obawiać się o poziom nauczania, gdyż ich popularność najwyraźniej jest dowodem na zadowolenie wszystkich kursantów. Większą ostrożność musimy zachować, kiedy wybieramy lekcje w nowo powstałych szkołach, które proponują niepokojąco niskie ceny oraz niesamowicie elastyczny program zajęć.
Continue reading