Teczki konferencyjne czyli temat z serii: jak usprawnić sobie życie oraz być skrupulatnym menadżerem.

Czy zdarzyło Wam się czegokolwiek zapomnieć na ważne spotkanie biznesowe, bądź też staliście przed ogromnym tłumem i przedstawiając jakiś temat zgubiliście wątek w pliku swoich notatek. Są to sytuacje popularne, dlatego w dzisiejszych czasach na rynku możemy znaleźć wiele gadżetów, które ułatwią nam życie.

Pamiętacie jeszcze czasy, albo znacie z opowieści swoich dziadków czy rodziców, kiedy to na różnego rodzaju spotkania trzeba było nosić plik notesów, długopisy, a to wszystko było porozrzucane w torebkach.

teczka na materiały szkoleniowe

Autor: Dominic Zaidan
Źródło: http://www.flickr.com

Wtedy ludzie też musieli sobie radzić. Jednakże technologia idzie do przodu i tak jak podczas prezentacji mamy rozmaitego rodzaju rzutniki czy tablice interaktywne, tak w swoich aktówkach musimy znaleźć teczki konferencyjne. Nie da się zapamiętać tylu zadań i o niczym nie zapomnieć. Teczka konferencyjna tak naprawdę ma w sobie wszystko co potrzebujemy, a co więcej da nam ona zaoszczędzić czas na szukanie najważniejszych rzeczy, takich jak notes czy długopis. Nie jest ona wielkich rozmiarów, gdyż największa jest w formacie A4, jeśli jednak potrzebujecie mniejszej to również możecie takową znaleźć.

Na początku skupmy się na potrzebach kobiet. Jaką teczkę konferencyjną tak naprawdę one potrzebują? Jak wiemy dla każdej kobiety interesu liczy się wygląd takiego drobiazgu. Dlatego też takie teczki są dostępne w wielu kolorach a jeśli chodzi o rozmiary, tak jak już było wspomniane w tekście, są urozmaicone. Z pewnością zmieści się ona do pojemnych toreb noszonych przez kobiety. Jeżeli ważne jest dla nas, kto tworzy to najczęściej sprzedawane na rynku są artykuły firmy Durable, Konfex oraz Aro. To oni cieszą się wielkim zaufaniem jeśli chodzi o artykuły biurowe. Jednak, kiedy pani zażyczy sobie oryginalną teczkę konferencyjną, może zgłosić się do młodych projektantów, którzy zajmują się ich tworzeniem. Oprócz miejsca na notes, kalendarz, dokumenty i różnego rodzaju długopisy i pióra, teczki konferencyjne oferują nam również kalkulator oraz ku zdziwieniu co poniektórych- lusterko.

W tym sezonie na topie i najczęściej wybierana teczka przez kobiety jest wykonana z filcu, w żywych kolorach, zapinana na nap.

Nie jest ona droga, gdyż jest to koszt do 30 zł, a jeżeli coś ładnie wygląda i jednocześnie jest tanie to jest również spełnieniem marzeń kobiety. Jeżeli wybieramy teczkę konferencyjną dla pana to najlepsze rozwiązaniem jest kupić ciemną skórzaną z tym samym wyposażeniem, co dla pań. Gadżety te są łatwe w użyciu, ale też czyszczeniu. Wiele firm oferuje swoje teczki razem z logo , co usprawnia promocje. Jeżeli zdecydujemy się na taki prezent jest też możliwość wygrawerowania dedykacji, co jest dodatkowym zaletą. Dodatkowo może ona posiadać wysuwane rączki, usprawnia to noszenie jej podczas wyjazdów i różnych konferencji.

Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowo porywającego na poruszany w tym poście temat, to kliknij i spójrz na tekst (https://www.leaderlogistics.pl/my-i-nasi-klienci/) tamtego tekstu!

Koszt takich gadżetów może nas wynieść do 150 zł.

Jak widzimy za niewielki koszt, możemy komuś sprawić prezent usprawniający wiele obowiązków każdego wartościowego pracownika. Mając przy sobie teczkę konferencyjną nie musimy się martwić, że czegoś zapomnimy na spotkanie, gdyż wszystko mamy w jednym miejscu. Pamiętajmy, że jak inni zobaczą jak bardzo Twoja praca jest systematyczna, będą mogli Ci bardziej powierzyć swoje zadania.