Wszyscy wiemy, że aby mieć zgrabną sylwetkę, musimy kilka razy w tygodniu ćwiczyć

W zdrowym ciele zdrowy duch — tak głosi mądre polskie przysłowie. Jest ono całkowicie prawdziwe.
ćwiczenia są jednym z ważniejszych czynników, które pozwalają nam zachować zgrabną sylwetkę i zdrowie na długie lata.

krem

Autor: CityTree עץבעיר
Źródło: http://www.flickr.com
Ci, którzy trenują każdego dnia, przyznają, że plusów płynących z takiego typu treningu jest o wiele więcej. Podczas wysiłku fizycznego uwalnia się w ciele endorfina, czyli hormon szczęścia. Nie trzeba się w takim wypadku opychać czekoladą, aby poczuć zadowolenie. Codzienne treningi mają więc wpływ dobrze na naszą psychikę oraz na nasze ciało.

Czy masz wątpliwości? (https://www.permanent24.pl/pl/c/Pigmenty/33) Nie wstydź się! My zapewne cenimy wszelaką możliwość prowadzenia debaty. Zatem oczekujemy na opinie od Ciebie.

Kolejne plusy. Dlaczego zatem jest tak dużo osób, które za wszelką cenę próbują wymigać się od ćwiczeń? Pewnie jest to wina lenistwa, które zostało utrwalone przez wiele lat. Jeśli ktoś wiecznie siedział przed telewizorem, to trudno mu będzie skłonić samego siebie do ruchu. Powinniśmy zatem mocno się zmotywować, nie przekładać treningu na tak zwane wieczne „od poniedziałku” i zacząć niewielkimi kroczkami. Nie wolno przy pierwszym treningu żądać od siebie zbyt wiele, bo można zrobić sobie krzywdę. Dlatego powinniśmy rozkręcać się stopniowo. Można wybrać indywidualne treningi takie jak bieganie lub jazda na rowerze. Jeśli jednak lepiej odnajdujemy się w grupie i jesteśmy wówczas bardziej chętni do częstych treningów, to musimy zapisać się przykładowo na aerobik czy zumbę.

Dla osób, które wolą coś spokojniejszego, fantastycznym wyjściem może być przykładowo joga. Rozciągniemy zastane mięśnie oraz zaczniemy tracić nadprogramowe kilogramy.