Jakim sposobem powstała archeologia lotnicza?

Jako młodzieniec interesowałem się naukami historycznymi. Teraz również tak jest, chociaż mam obecnie o wiele mniej wolnych chwil na zabawę mym hobby. Jednakże, kiedy ukazują się malutkie adnotacje o historii w mediach, próbuję być z nowinkami historycznymi na bieżąco. Co jakiś czas również przeglądam strony tematyczne.
Continue reading

Czas na zjawiskowe zdjęcia

Jeżeli chcemy zrobić fajne zdjęcie powinniśmy trochę się postarać. Nie jest prosto zrobić fotkę jakimś telefonem. Choć w naszych czasach może się wydawać, że każdy może być fotografem, to nie do końca tak się dzieje.
Continue reading

Jak można zostać fotografikiem?

Fach fotografika zalicza się do tak zwanych zawodów wolnych, połączonych z artystyczną branżą. Chociaż istnieją specjalistyczne szkoły fotografii bądź warsztaty, nie gwarantują one, że zdobędziesz pracę w tym fachu.
Kluczowym warunkiem jest w owym wypadku umiejętność wykonywania atrakcyjnych, ładnych, wyróżniających się zdjęć, natomiast ukończenie szkół aczkolwiek może ułatwić odszukanie pracy, nie będzie obowiązkowym warunkiem stawianym przez potencjalnych pracodawców.
Continue reading

Jak znaleźć dodatkową pracę?

Realia dzisiejszych czasów znamy wszyscy. Dawne lata stałej, pewnego zatrudnienia dla wszystkich, dawno już minęły. Tak jak jednej gaży, z jakiej dało się pobudować domek bez zadłużenia jak też spokojnie utrzymać całą familię.
Czasem zmiana zatrudnienia nie jest łatwa.
Continue reading