Chodziki dla dzieci- spraw swemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodziny zaopatrują swoje pociechy jest rower. Rynek jest obfity w różnego rodzaju jeździki dla dzieci. Większa część z nich prezentuje się podobnie – koła, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być niekonwencjonalne. A jednak! Nietradycyjny jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku

Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjątkowość autka Twistcar (twistcar.pl) opiera się na energii, dzięki której jest wprawiany w ruch. Nie ma wymogu tutaj żadnego rodzaju baterii, silników czy innego rodzaju zasilaczy. Jedyną energią potrzebną do jego napędzania jest energia dziecięca, której oczywiście dzieci posiadają bardzo dużo. Jak to możliwe? Autko dla dziecka jedzie przy wykonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą w lewo i prawo. Mechanizm ten powoduje, że pociecha ma wyśmienitą zabawę a przy tym rozwija mięśnie całego ciała. Rowerek rozwija prędkość max. 2.8 m/s, a jego największe możliwe obciążenie to 120 kg, co umożliwia wspólną zabawę ze swą pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar mają bardzo dużo zalet. Poza ich pozytywnym wpływem na ekologię są wyjątkowo mocne. Zrobione są z wysokiej jakości półproduktów, jednocześnie przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nie ma w ich konstrukcji składowych ulegających zużyciu, dlatego raz zakupione starczają na kilka, kilkanaście lat użytkowania. Zaopatrując swe dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego bezpieczeństwo. To autko dla dziecka posiada wszystkie atesty oraz urzeczywistnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w UE. Drobna budowa autka (-> link) daje szansę na nieograniczone używanie go w mieszkaniu. Zaletą jest też fakt, że jego koła nie rysują podłogi.

Nowatorski TwistCar zyskał poparcie pociech we wszystkich kontynentach. Jest świetną alternatywą dla gier komputerowych oraz telewizji, ponieważ poprawia kondycję dzieci. Zatem jeśli chcesz, aby Twój maluszek posiadał własny magiczny, jedyny w swoim rodzaju pojazd (rowery elektryczne tychy) – podaruj mu TwistCar!