Proces leczenia dolegliwości dziecka

Choroba u dziecka jest dla każdego rodzica jednym z najtrudniejszych wydarzeń. Dzieci bowiem często nie potrafią wskazać na konkretne dolegliwości lub poskarżyć się osobom dorosłym, zwłaszcza jeśli nadal nie mówią.

Continue reading

Które rzeczy kupić dla ucznia na rozpoczęcie roku szkolnego

Gdybyśmy znów znaleźli się w krainie dzieciństwa, dokąd byśmy od razu się udali? Do domu rodzinnego, w którym nie mieszkamy już od dawna, do nieżyjącej już od dawna babci czy do starych kumpli, których nie widzieliśmy od lat? Jest sporo opcji, na pewno nie poprzestalibyśmy na jednej z nich, przecież można by zrobić to wszystko naraz, można by w jeden dzień powrócić w te wszystkie miejsca.
Continue reading

Gdzie zorganizować urodziny dla pociechy w Warszawie?

Dzieciaki kochają urodziny – w odróżnieniu od dorosłych, których niepokoi jeszcze jedna zmarszczka na twarzy. Maluchy nie mogą doczekać się zabaw z rówieśnikami, świetnych podarunków oraz zdmuchiwania świeczek na torcie, który naturalnie powinien być niezwykle kolorowy. Jeśli myślisz, gdzie zorganizować urodziny dla dzieci, Warszawa proponuje wiele miejsc, w których można przygotować niezapomnianą imprezę. Co możemy wybrać?
Continue reading