Jakiego typu zbawienne właściwości posiada owoc granatu? Na co ma szansę wpływać eliksir z tego owocu?

Eliksir z owoców granatu to skoncentrowana ciecz tworzony z miąższu a także owoców, do tego poddany fragmentarycznej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Przy takim zastosowaniu jest nie tylko dobry dla żołądka, ale również niezwykle łatwo przyswajalny dla organizmu. Co więcej jest bardzo smaczny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.

Średnio, żeby wytworzyć eliksir z owoców granatu można zużyć około pięćdziesięciu najlepszej jakości owoców. Dzięki zużywaniu dopasowanych metod ekstrakcji oraz zastosowaniu żywej fermentacji możliwe jest wytwarzanie eliksiru o maksymalnej ilości bioaktywnych i dobrze przyswajalnych polifenoli. Eliksir z owoców granatu może zawierać w sobie wspaniałe właściwości, które znajdują się w granacie.

owoce granatu w koszyku

Autor: Moyan Brenn
Źródło: flickr.com

Trzeba zaznaczać, że już pojedyncza łyżeczka eliksiru – czyli około 10 mililitrów – zawiera w sobie tak dużą ilość bioaktywnych antyutleniaczy, co jedna butelka odpowiedniej jakości czerwonego wina – lub też tyle, co pół litra zielonej herbaty. Tylko jedna butelka ekstraktu z owoców granatu może zawierać w sobie bardzo ogromną moc przeciwutleniaczy TEAC na poziomie 225 mmol, a także ma w sobie aż 15 tysięcy mg polifenoli.

Absorbujący post? Jeżeli tak uważasz, wcześniejsza strona (https://cpp.pl/oferta/konsultacje-psychologiczne-dla-doroslych/) też przedstawia cenne źródło informacji, które odnosi się do podnoszonej tematyki.

Zobacz inne produkty: (Nutrini płyn 200ml 1.0 kcal/ml) Polifenole bardzo dobrze będą działać na stan naczyń krwionośnych a także na serce. Również panowie chwalą sobie ekstrakt z owoców granatu – może wpływać bowiem doskonale na prostatę. Polifenole bowiem są silnymi antyutleniaczami, przez co w skuteczny sposób spowalniają proces postarzania się komórek – ponadto dodają witalności oraz wpływają na uzyskanie niewielkiego poziomu cholesterolu.

Szczególnie po 45 roku życia mogą stać się elementem diety każdego z nas. Ekstrakt z owoców granatu stosuje się przede wszystkim na poprawienie naczyń krwionośnych oraz wzmocnienie serca, jako część diety wspomagającej leczenie prostaty, jako poprawianie witalności a także wydolności organizmu, jak również jako dodatek na spowolnienie starzenie się komórek. Zaleca się przyjąć dawkę około 10 mililitrów dziennie (jeśli potrzeba jest większe wtedy podwójną dawkę). Najlepiej jako rozcieńczony w szklance wody lub także soku – około dwudziestu minut przed albo dwie godziny po jedzeniu.