Systematyczne badanie krwi Wrocław, zdrowe odżywianie się oraz unikanie negatywnych sytuacji – czyli jak zachować młodość i energię

Wielu z nas wydaje się, jakby obecnie rzeczywistość umykałam nam przez palce. Chodzi o wrażenie błyskawicznego upływu czasu, kiedy nim się obejrzymy i zorientujemy, już mija kolejny dzień, tydzień, czy miesiąc. To szybkie tempo powoduje, że usiłujemy gonić i nadążać za zmianami, co często może mieć w rezultacie niekorzystne przełożenie, szczególnie jeżeli chodzi o nasze zdrowie. Pośpiech bowiem, nerwy oraz stres nie służą zdrowiu, co wiadome jest już od dawna.
Continue reading

Masz powtarzające się bóle brzucha? Przyczyną może okazać się trzustka

Stosunek Polaków do profilaktycznych badań lekarskich jest bardzo sceptyczny. Kiedy jesteśmy zdrowi, czujemy się znakomicie, omijamy przychodnie szerokim łukiem. Problem zaczyna się w chwili, gdy coś nas boli, wtenczas wreszcie decydujemy się na wizytę u specjalisty. Jednym z częstszych przypadłości jamy brzusznej jest zapalenie trzustki. Poniżej lista objawów tej choroby, a także sposoby leczenia.
Continue reading

Ciało kulturysty – jak je wypracować i jakim sposobem go nie stracić

Prawidłowo określona ilość spożywanych białek, które stanowią podstawę dla organizmu jest niesłychanie istotna. Wskazane związki chemiczne są podstawą umięśnienia. Jednak należy zachować równowaga, ponieważ cukry i tłuszcze, które spożywamy organizm wykorzystuje jako cenione paliwo energetyczne.
Klasyczny zbiór rad przedstawianych przez specjalistów od diet może mieć zasadniczą rolę.
Continue reading