Jakiego typu zbawienne właściwości posiada owoc granatu? Na co ma szansę wpływać eliksir z tego owocu?

Sok z owoców granatu to skoncentrowana ciecz robiony z miąższu oraz owoców, do tego poddawany częściowej żywej fermentacji za pomocą bakterii pro biotycznych. Przy takim użyciu jest nie tylko zbawienny dla żołądka, ale także dość łatwo wchłanialny dla organizmu. Ponadto jest bardzo przyjemny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.
Continue reading

Chcesz wspomagać jak najmocniej rozwój swojego dziecka? Aplikuj mu zdrowe suplementu diety!

Praktycznie każdy rodzic przynajmniej raz spotkał się z trudnościami związanymi z niechęcią dzieci do jedzenia. Okazuje się, iż właściwie każde dziecko przechodzi podobny okres w swym życiu – zdecydowanie najlepszą metodą postępowania w takim przypadku jest zwyczajnie poczekać, aż ta faza życia dziecka minie. Nie jest to jednakże takie łatwe jak mogłoby się zdawać – szczególnie jeżeli dziecko nie chce jeść owoców i warzyw, a my martwimy się, że nie dostarcza swojemu ciału wszelkich niezbędnych witamin. Co robić w takich wypadkach?
Continue reading

Leczysz się w mieszkaniu czy pod czujnym okiem specjalisty?

Nie od wczoraj wiadomo, że część osób nie do końca ufa doktorom. Wiele osób decyduje się na osobiste leczenie w zaciszu własnego domu za pomocą tylko naturalnych preparatów. Czy faktycznie tego typu leczenie ma sens i dopuszczalne jest wyleczenie się w taki sposób z poważnych chorób? Sprawdźmy, czego konkretnie używa się przy leczeniu poszczególnych chorób.
Continue reading