Słynne terapie oraz zabiegi medyczne w naszych czasach

Pośród terapii oraz zabiegów medycznych do bardzo znanych trzeba Terapia Płytkowymi Czynnikami Wzrostu, czyli leczenie prp. Leczenie to polega na wykorzystaniu krwi pacjenta co oddziałuje na poprawę funkcji tkanki kostnej i tkanek miękkich. Terapię tą przede wszystkim użytkuje się przy zmniejszeniu napięcia więzadłowego bądź mięśniowego tkanek. Dzięki używaniu krwi pacjenta terapia ta jest znacznie mniej ryzykowna, nie istnieje również ewentualność zakażenia przez krew. Metoda ta jest coraz bardziej znana i coraz chętniej używana poprzez rozlicznych lekarzy.

młoda twarz

Autor: Earthnicity Minerals
Źródło: Earthnicity Minerals

Niesłychanie słynnym zabiegiem medycyny estetycznej jest fotoodmładzanie skóry Zabieg ten rozjaśnia skórę, posiada funkcjonowanie tonizujące i działa rewitalizująco. Powoduje, iż zmarszczki ulegają wygładzeniu i są znacznie mniej dostrzegalne. Fotoodmładzanie skóry może być realizowane w różnoraki sposób. Współcześnie wielką sławą cieszy się laserowe odmładzanie (sprawdź: theo marvee vitaforce) skóry. Światło emitowane przez ten laser powoduje, że komórki pobudzane są do produkcji elastyny oraz kolagenu. Zabieg ten wolno użytkować na przeróżnych częściach ciała, nie jedynie na twarzy, lecz również na ramionach, dekolcie albo dłoniach. Jest to zabieg bezwarunkowo wypróbowany oraz sprawdzony, pierwsze wyniki fotoodmładzania można dostrzec już pod dwóch-trzech zabiegach. Mnogość kobiet i mężczyzn decyduje się na ów zabieg, jest on naprawdę godny polecenia.

Kolejnym zabiegiem, o którym warto wspomnieć jest liposukcja iniekcyjna. Jest to zabieg medycyny estetycznej, jaki gwarantuje sprawne wymodelowanie sylwetki i pozbycie się komórek tłuszczowych w wyłonionych partiach ciała. Oczywiście nie jest to cudowny sposób na straceniu kilkunastu lub kilkudziesięciu kilogramów, jednak jest to wyśmienita motywacja do walki o lepszą sylwetkę. Pozbycie się kilku centymetrów z obwodu ud bądź brzucha naturalnie będzie dla nas sporą motywacją, pozytywnie wpłynie także na nasz wygląd. Zabieg ten jest definitywnie bezinwazyjny, rzecz jasna musi być realizowany przez biegłego doktora.