Ulubione zabawki pociech

Wielkimi krokami przybliżają się ukochane święta dzieci i większość rodziców zaczyna rozglądać się za upominkami dla swoich pociech.
Tomek i przyjaciele to jedna z ukochanych historyjek malców.

bałwan

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje 2013

Autor: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to opowieść o lokomotywach z wyspy Sodor, które przeżywają oszałamiające przygody. Dzieciaki pokochały Tomka, Gabrysia, Piotrusia i pozostałych bohaterów, a zabawki i gadżety z ich portretem są wymarzonymi prezentami na każdą ewentualność tomek i przyjaciele. pojazdy dla dzieci lokomotywami z serii Tomek i przyjaciele to marzenie wielu chłopców. Lokomotywy występują w paru rozmaitych rodzajach, należałoby zwrócić na to uwagę, w szczególności, gdy mają być one podarkiem dla malucha, które już posiada inne części serii. Lokomotywy z serii to zabawki najlepszej jakości, wykonane z twardego i porządnego plastiku w żywych odcieniach, które opierają się upływowi czasu. Zestaw z szynami to dobra opcja na początek historii z Tomkiem i kompanami, a również do rozbudowy własnej odmiany miasteczka Sodor. W składzie odnajdziemy szyny, dodatki i naturalnie lokomotywy, zazwyczaj Tomka, ale są także sety z pozostałymi bohaterami bajki.
Zabawki littlest pet shop jako słodkie, wielkookie zwierzątka od lat zdobywają serca najmłodszych na całym świecie zabawki littlest pet shop. Figurki zdobyły tak ogromną sławę, że zaistniał nawet serial animowany z ich udziałem, od dwóch lat transmitowany też w Polsce. Są drobne, urocze, wszędzie się mieszczą i są rzetelnie stworzone.

Posiadacze wielu figurek z pewnością ucieszą się z kompletów, w których znajdują się rozmaite dodatki i obiekty dla ukochanych zwierząt. Kompozycje można swobodnie zestawiać i zbudować z nich nawet całe miasto.