Problemy świeżo upieczonych rodziców – niedługi tekst o tym, w jaki sposób poradzić sobie z kapryśnym noworodkiem.

Niemowlak jest często sporym wyzwaniem dla dorosłych, w szczególności jeżeli będzie to pierwszy potomek w domu. Do kupienia będzie bardzo dużo rzeczy, z których każda jest przecież niezbędna i konieczna. Rzecz jasna będzie się to także wiązać z dużymi wydatkami, które trzeba ponieść, ale w końcu czego się nie robi dla swojego ukochanego syna czy córki. Do niezbędnego wyposażenia każdego malutkiego niemowlaka zalicza się ubranka, a wybór ich jest bardzo duży. Można by wręcz powiedzieć, że moda dziecięca jest coraz bliższa modzie dla kobiet, w sklepach jest bardzo duża ilość kolorowych materiałów i wzorów. W przypadku niemowląt bardzo dobrze sprawdzają się pajacyki.
Continue reading

Fach – fotograf dziecięcy

Praca jako fotograf dziecięcy coraz nagminniej znajduje się na liście prac wybieranych przez Matki szukające nowej pracy.
Dla wielu spośród nich fotografia dziecięca to nie wyłącznie metoda na zyskiwanie gotówki, ale głównie praca, w jakiej będą mogły realizować swe pasje.
Rozpoczęcie kariery dziecięcego fotografa dla wielu kobiet jest sprzężone z rodzinnym życiem.
Continue reading

Zabawka stosowna do wieku potomka

Pierwszymi zabawkami maleńkich dzieciaczków są barwne grzechotki, kolorowe przytwierdzone do łóżeczka karuzele muzyczne z pozytywką jak też gryzaki. Po czasie grzechotek oraz karuzel przychodzi czas na kupno zabawek edukacyjnych, które zamiast samej frajdy z zabawy zaczynają uczyć.
Continue reading