Inspirujące zestawienia asortymentu dla niemowląt – Avent

Akcesoria do karmienia, laktatory oraz innego rodzaju akcesoria stają się obiektem poszukiwań rodziców, którym urodziło się dziecko. Producenci chcieliby zaproponować rozwiązania dostosowane do wymogów, co dodatkowo są przygotowane z solidnych i bezpiecznych materiałów. Między innymi ceniona na rynku marka avent przygotowała sporą gamę możliwości do wyboru, natomiast powstała już w 1984 roku. Dziś należy do koncernu Philips Group, który nieustannie prężnie się rozwija.
Continue reading

Podarunki świąteczne dla maluchów – czym dobrze jest się kierować podczas ich kupowania?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, przede wszystkim dla dzieci, które oczekują na świętego Mikołaja, choinkę ozdobioną światełkami i bombkami oraz prezenty. Dla rodziców z kolei dosyć istotny jest wybór podarków, aby zapewnić im radość i spełnić ich marzenia. Jakie prezenty sprawdzają się najlepiej? Co warto kupować dzieciom, żeby mieć wpływ na ich rozwój?
Continue reading

Dalsze wyjazdy z bobasem

Rodzice małego dziecka niekiedy obawiają się pierwszych podróży z maluchem. Szczególnie jeśli mają mieć miejsce zimą, np. w czasie rodzinnych wyjazdów bożonarodzeniowych. Jeżeli wahamy się czy ze względu na maleństwo nie zostać w domu, podpowiadamy: jeśli dziecko jest zdrowe – jedźmy! Odpocznijmy od codzienności. Poczujemy się szczęśliwsi, a nasza pociecha razem z nami.
Continue reading