Chwalmy się niezwykłymi zębami

Zdrowe siekacze są niczym perły i trzeba o nie dbać nim niespodziewanie ich zabraknie. Codzienna higiena, systematyczne odwiedziny u dentysty, a także zmniejszenie słodyczy, to baza w kosmetyce. Nie często jednak wiemy, że wadliwy zgryz lub chociazby strata jednego siekacza także mogą przykładać się do rozmaitych dolegliwości w jamie ustnej.
ortodonta wola

Autor: PHARMA CF
Źródło: PHARMA CF
Zajęcia coachingowe

Autor: Judit für NEUE STIMMEN
Źródło: http://www.flickr.com
Continue reading

Odczulanie- skuteczny sposób na walkę z utrudniającą funkcjonowanie alergią u Twojego dziecka. Gdzie odnajdziemy najlepszych alergologów?

Wielu z nas zmaga się z uczuleniem na przeróżne produkty albo na pyłki. Taka alergia często bywa uciążliwa, a szczególnie jeżeli dotyczy dzieci. Jeśli zaobserwujemy u swojego dziecka symptomy alergii powinniśmy udać się na konsultacje do alergologa. Niektórzy z nas mają uczulenie na różne produkty spożywcze, a tego rodzaju alergia często bywa bardzo uciążliwa.
Continue reading

Obecność profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Krakowie

Przepiekny uśmiech jest niekwestionowanym atutem naszego wyglądu. Dodaje uroku, poprawia atrakcyjność i samopoczucie. Żeby go pielęgnować, poszukujemy najlepszych gabinetów stomatologicznych albo ortodontycznych, a jest to trudne zadanie. Zadanie sobie jednak odrobiny trudu zawsze się opłaci. Formą terapii, którą warto trzeba powierzyć specjalistycznemu stomatologowi jest leczenie kanałowe Kraków wyjątkowo dobrze wypada pod względem obecności świetnych gabinetów dentystycznych, gdzie ich powinniśmy znaleźć.
Continue reading