Gdzie bawić się z dzieckiem

Organizowanie wolnego czasu dla naszych najmłodszych to niewątpliwie niezwykle trudna sprawa. Wielu z nas, odpowiedzialnych rodziców niewątpliwie chce dostarczyć swojemu dziecku najlepsze warunki edukacyjne, tak aby jego możliwości poznawcze były wybitnie mocno rozwinięte, niemniej natomiast w dzisiejszych warunkach w wielu przypadkach znalezienie takiego miejsca przychodzi nam z trudem.
Continue reading

Gadżety dla maluchów

Zabawki to istotne gadżety, które mogą wspomagać rozwój umysłowy i manualny malucha. Oczywiście nie każdy model wykazuje takie cechy – niektóre zabawki wręcz mogą regresyjnie wpływać na berbecia. Naczelną rolą opiekuna więc jest prawidłowy dobór zabawek, które przynoszą radość dziecku.
Continue reading

Kiedy powinnaś skorzystać z testu na płodność

W dzisiejszych czasach wiele mówi się o rodzeniu dzieci – aborcja jest tematem poruszanym właściwie przez wszystkie programy telewizyjne, które chcą zwiększyć swoją popularność. Kwestie antykoncepcji i płodności dotyczą praktycznie każdego z nas, każdego jednakże w trochę innym zakresie. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że sporo osób z różnych względów nie chce mieć dzieci – dla nich oczywiście przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednak osoby te „zaliczają” tak zwaną wpadkę.
Continue reading

W jakie miejsca wskazane jest oddać dzieci pod opiekę?

Niewątpliwie fakt posiadania przez nas dzieci po wielokroć jest dla nas szerokim darem. Każdy z nas bowiem pragnie posiadać potomstwo, które w długiej perspektywie czasowej będzie stanowiło dla nas istotną siłę. Niemniej wprawdzie każdy z rodziców perfekcyjnie wie, że nasze potomstwo po wielokroć wymusza na nas liczne rezygnacje oraz ograniczenia z własnego życia towarzyskiego.
Continue reading